English version Česká verze

Produkty

  Laminátové podlahy

  Třívrstvé podlahy

  Dvouvrstvé podlahy

  Koberce bytové

  Koberce objektové

   Koberce hotelové

  Kobercové čtverce

  Pvc krytiny

  Vinylové podlahy

  Podlahová chemie

  Podložky pod koberce

  Ceník prací

 

pro pokládku svépomocí

Nabídka podlah - koberce, plovoucí podlahy, pvc...

Dodáváme pouze kvalitní podlahové krytiny  s pokládkou.
Víme jak a kam danou krytinu instalovat. Nehrajeme si na profesionály za každou cenu, ale máme dlouholetou praxi v oboru a podlahy nás prostě baví.

Při pokládce koberců ve sféře bytové či komerční (hotely, penziony) upřednostňujeme pokládku na podložku pod koberce u které víme že Vám poskytne vyšší komfort a dlouhotrvající kvalitu koberce, s přidanou zvukovou a tepelnou izolaci. Tato metoda nám umožňuje v 95%  instalovat koberce bez předchozí úpravy povrchů a minimalizovat tak  finanční a časovou náročnost konkrétní pokládky.
U instalace koberců na schody je tato metoda nepřekonatelná a my tak můžeme garantovat 100% spokojenost zákazníka. Koberec je instalovaný taktéž na podložce pod koberce a  přichycen na napínací lišty. Tento trend koberce v západních zemí zcela běžný.

Pokládku plovoucích podlah a pvc nabízíme jako standard, avšak neberem ji na lehkou váhu a dodržujeme všechny zásady profesionální pokládky.

Vinylové a PVC podlahy umíme pochopitelně také! Je pro ně však potřeba mít perfektní podklad, což zaručíme kvalitní úpravou profesionální podlahářskou chemií.


V levém sloupci si prosím vyberte z nabízeného sortimentu.