English version Česká verze

Produkty

  Laminátové podlahy

  Třívrstvé podlahy

  Dvouvrstvé podlahy

  Koberce bytové

  Koberce objektové

   Koberce hotelové

  Kobercové čtverce

  Pvc krytiny

  Vinylové podlahy

  Podlahová chemie

  Podložky pod koberce

  Ceník prací

 

pro pokládku svépomocí

 PODLOŽKY POD KOBERCE

Standard pokládání koberce v západních zemí i nyní v ČR !!!

Téměř každý koberec, dodávaný v metráži, opouští výrobní závod s tím, že musí být nainstalován buď vypínáním na podložce (používá se především ve Spojeném Království, Irské republice, Kanadě a USA) nebo celoplošnou fixací (nalepením). Pokud nejsou tyto podmínky dodrženy, nevztahuje se na něj záruka.

Zapomeňte na dosavadní pocity při chůzi po koberci a nechte svá chodidla obdivovat Váš koberec, instalovaný na podložce. Naše webové stránky Vás provedou skrze nabízené druhy a pomohou Vám vybrat tu správnou pro Vaše potřeby.

Proč volíte koberec? Aby jste měli komfortní, zateplenou a ohlučněnou krytinu, že? Tak proč koberec degradovat instalací na tvrdý a chladný podklad?! Profesionálové instalují koberce na podložky Floorwise!

Jako jedna z mála firem, instalujeme koberce na podložku v 99% napínáním!

A co taková podložka pod koberec poskytuje ?

* Excelentní komfort při chůzi po koberci na podložce.

 I na tom nejobyčenějším koberci si Vy nebo Vaše návštěva budete připadat jako při chůzi po koberci v hotelu Ritz. Rozdíl je tak výrazný, že již nikdy nebudete chtít koberec instalovaný bez podložky.

* Koberec na podložce vypadá lépe a vydrží déle

Díky schopnosti podložky vytlačovat sešlápnutý koberec zpět od podlahy, je velice sníženo opotřebení koberce a tím se následně prodlužuje i lhůta pro jeho výměnu. Podložka funguje jako absorbent nárazů při chůzi. Koberec instalovaný bez využití podložky pod koberec  je neustále zašlapován do podkladu a nemá schopnost takové regenerace jako koberec instalovaný na podložce. Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky prodlužuje životnost koberce až o 40%.

* Výborné zvukově a tepelně izolační vlastnosti

Podložky se pyšní zvukovou izolací  26dB-44dB !  a thermální izolací  1,15tog-3,1tog. Varianty jak  pro chladné prostory, tak pro podlahové vytápění. Konec nedostatečně teplým kobercům v dětských pokojích, ložnicích a obývacích pokojích ! Podložka přidá Vašemu koberci výraznou izolaci a Vy ještě ušetříte na nákladech za vytápění. Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky snižuje náklady na vytápění až o 15% ceny.

* Vyrovnává případné nerovnosti podkladu

Zapomeňte na drahou a zdlouhavou úpravu podkladu. Naše podložky vyrovnají až 90% nerovností  a tak ušetřené peníze můžete investovat do kvalitní podložky která Vám tolik benefitů navíc, které u stěrky budete jen těžko hledat.

* Nepřekonatelný systém instalce v místnostech a na schodech 

Dopřejte si Váš oblíbený koberec na schodech, tak úžasně měkce příjemné, bezpečné kroky, místo tvrdého a kluzkého schodiště. Protože je koberec instalován stejnou metodou, napnutím na lišty a podpořen podložkou, zaručuje bezproblémové sejmutí v případě potřeby. Zapomeňte na trvalé lepení k podkladu a znehodnocení zakoupené podlahové krytiny.

* Jednodušší údržba a čištění

Vysávání a čištění koberce je mnohem jednodušší a učinější, jelikož koberec není pevně slepen s podkladem, umožňuje tak lepší cirkulaci vzduchu při lehkém „nadzvednutí“ koberce a maximální účinost sání. Tento efekt umožňuje vysát i ty nejmenší částice, kteréby jinak ničily podklad koberce.

* Toužíte také konečně být zákazníkem vlastnící svoji podložku pod koberec ?!

Kontaktujte nás a my už  zařídíme kompletní dodání včetně odborné instalace. Vše snadno, kvalitně a se zárukou. Ale pozor !!! Vaše návštěvy Vám budou závidět to dokonalé pohodlí a komfort, které si budete s potěšením užívat. Garantováno!

další informace o podložkách ZDE