English version Česká verze

Produkty

  Laminátové podlahy

  Třívrstvé podlahy

  Dvouvrstvé podlahy

  Koberce bytové

  Koberce objektové

   Koberce hotelové

  Kobercové čtverce

  Pvc krytiny

  Vinylové podlahy

  Podlahová chemie

  Podložky pod koberce

  Ceník prací

 

pro pokládku svépomocí

Laminátové plovoucí podlahy Balterio     

 
 Styl. Kvalita. Jednoduchost.

 

Společnost Balterio je belgický výrobce laminátových podlah s předním zastoupením na evropském trhu. Důkazem je i ocenění "Nejlepší výrobce laminátových podlah pro rok 2008", obdržené v Anglii.

Pro laminátové plovoucí podlahy firmy Balterio, jsme se rozhodli po dlouholetých zkušenostech s touto značkou.Všechny kolekce jsou zárukou velice kvalitní krytiny, které nabízejí ideální volbu pro každou místnost bez ohledu na povahu nebo barvu daného interiéru.

Laminátové plovoucí podlahy Balterio mají mnohé dekory nerozeznatelné od dřevěné podlahy. Všechny podlahy mají dlouhé záruční doby, jelikož materiály a zpracování jak povrchu, tak zámkového spoje jsou tak kvalitní a odolné že zákazník má jistoty trvalé investice.

Většina laminátových podlah firmy Balterio se pyšní záruční dobou 25 let ! v bytové výstavbě a 12 ! let v komerční výstavbě. Toto je opravdu dost veliká záruka na kvalitu nabízeného zboží, že ano?!  Samozřejmě je to podmíněno dodržením všech instrukcí k správné manipulaci a pokládce materiálu, což je nejlepší ponechat na zkušených odbornících. A nezapomeňte - zakoupením materiálu a pokládky získáte jak záruku na práci, tak i ušetříte na Dph které je ve snížené sazbě !

Plovoucí podlahy Balterio - katalog 2014 / 2015 ve formátu           [PDF ]

Plovoucí podlahy Balterio - ceník 2015 včetně akcí ve formátu      [ PDF ]

Při objednávce materiálu a pokládky je DPH ve snížené 15% sazbě !