https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48

Floor-Fitting prodej a instalace podlahových krytin

Čištění koberců a podlah

Systém HOST® Dry je jiný, ekologický a účinný.

V dnešní době, kdy je kladen důraz na ekologii, je až s podivem kolik firem stále používá stroje na mokré čištění koberců. Přitom ve světě je více rozšířený a hojně používaný systém suchého čištění metodou HOST® Dry, který k čištění koberců používá granulát a ne vodu. Systém je navíc účinnější než mokré čištění.

Při suchém čištění metodou HOST® Dry, se strojem vybaveným dvěma proti sobě rotujícími kartáči a průmyslovým vysavačem nejprve odstraní suché znečištění.  Tento krok je velice důležitý, jelikož odstraňuje až 85% znečištění koberce a kombinace kartáčů a průmyslového vysavače je to co dělá značku HOST® celosvětovým lídrem. V druhé fázi je aplikován granulát (mikro houbičky), který kobercové vlákno očistí rozpuštěním a absorpcí znečištění to je následně odsáto průmyslovým vysavačem stroje. Po celou dobu máte nad znečištěním kontrolu, koberec je suchý, ihned pochozí a není tedy nutné plochu odstavovat z důvodů vysychání, což ocení klienti jak v rámci bytové výstavby, tak především hotely, kina, kanceláře, atp. Vlákna nejsou ulepená čistícím roztokem a koberec tak vydrží déle čistý.

Při suchém čištění metodou HOST® Dry, je používán granulát, který je 100% BIO a ekologicky rozložitelný. Množství vody použité v granulátu je pouhých cca 1,5 čajové lžičky na 1 m2!

Základní cena suchého čištění při běžném znečištění je 65 Kč/m2 bez DPH

Více o suchém čištění na www.hostdry-cistenikobercu.cz

Kontakty

Vzorky možné prohlédnout
po dohodě na adrese:

Floor-Fitting
Bavorská 14
15500 Praha 5

Spojení:
    Telefon: +420 775 106 107
    E-mail: info@floor-fitting.cz
 

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Jaroslav Sedláček
Adresa: Jiráskova 277, 26223 Jince
IČO: 67740197, DIČ: CZ7507294696
Číslo účtu: 6774067740/2010