https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48

Floor-Fitting prodej a instalace podlahových krytin

Úprava podkladu

Podlahová chemie

Pro Vaši podlahu jen to nejlepší.

Jelikož  se držíme zlatého hesla "Podlahová krytina je pouze tak dobrá jako podklad pod ní " ,používáme výhradně profesionální podlahářskou chemii. Tyto produkty jsou spolehlivým partnerem pro kompletní úpravu podkladu od hrubého vyzpravení podkladu přes špičkové penetrace a samonivelizační stěrky po lepení všech krytin a finální ošetření podkladu kvalitními nátěry a leštidly. Kvalitou a cenou konkuruje ostatním výrobcům a nachází stále více a více spokojených zákazníků kteří...stejně jako my, upřednostňují kvalitu před kvantitou.

Podložky pod koberce

Téměř každý koberec, dodávaný v metráži, opouští výrobní závod s tím, že musí být nainstalován buď vypínáním na podložce (používá se především ve Spojeném Království, Irské republice, Kanadě a USA) nebo celoplošnou fixací (nalepením). Pokud nejsou tyto podmínky dodrženy, nevztahuje se na něj záruka.
Zapomeňte na dosavadní pocity při chůzi po koberci a nechte svá chodidla obdivovat Váš koberec, instalovaný na podložce.
Proč volíte koberec? Abyste měli komfortní, zateplenou a odhlučněnou krytinu, že? Tak proč koberec degradovat instalací na tvrdý a chladný podklad?! Profesionálové instalují koberce na podložky Floorwise!

Jako jedna z mála firem, instalujeme koberce na podložku v 99% napínáním!

A co taková podložka pod koberec poskytuje ?

Excelentní komfort při chůzi po koberci na podložce
I na tom nejobyčenějším koberci si Vy nebo Vaše návštěva budete připadat jako při chůzi po koberci v hotelu Ritz. Rozdíl je tak výrazný, že již nikdy nebudete chtít koberec instalovaný bez podložky.

Koberec na podložce vypadá lépe a vydrží déle
Díky schopnosti podložky vytlačovat sešlápnutý koberec zpět od podlahy, je velice sníženo opotřebení koberce a tím se následně prodlužuje i lhůta pro jeho výměnu. Podložka funguje jako absorbent nárazů při chůzi. Koberec instalovaný bez využití podložky pod koberec  je neustále zašlapován do podkladu a nemá schopnost takové regenerace jako koberec instalovaný na podložce. Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky prodlužuje životnost koberce až o 40%.

Výborné zvukově a tepelně izolační vlastnosti
Podložky se pyšní zvukovou izolací  26dB-44dB !  a thermální izolací  1,15tog-3,1tog.Varianty jak  pro chladné prostory, tak pro podlahové vytápění. Konec nedostatečně teplým kobercům v dětských pokojích, ložnicích a obývacích pokojích ! Podložka přidá Vašemu koberci výraznou izolaci a Vy ještě ušetříte na nákladech za vytápění. Nezávislé studie z UK poukazují na to, že použití podložky snižuje náklady na vytápění až o 15% ceny.

Vyrovnává případné nerovnosti podkladu
Zapomeňte na drahou a zdlouhavou úpravu podkladu. Naše podložky vyrovnají až 90% nerovností  a tak ušetřené peníze můžete investovat do kvalitní podložky která Vám tolik benefitů navíc, které u stěrky budete jen těžko hledat.

Nepřekonatelný systém instalce v místnostech a na schodech 
Dopřejte si Váš oblíbený koberec na schodech, tak úžasně měkce příjemné, bezpečné kroky, místo tvrdého a kluzkého schodiště. Protože je koberec instalován stejnou metodou, napnutím na lišty a podpořen podložkou, zaručuje bezproblémové sejmutí v případě potřeby. Zapomeňte na trvalé lepení k podkladu a znehodnocení zakoupené podlahové krytiny.

Jednodušší údržba a čištění
Vysávání a čištění koberce je mnohem jednodušší a učinější, jelikož koberec není pevně slepen s podkladem, umožňuje tak lepší cirkulaci vzduchu při lehkém „nadzvednutí“ koberce a maximální účinost sání. Tento efekt umožňuje vysát i ty nejmenší částice, kteréby jinak ničily podklad koberce.

Toužíte také konečně být zákazníkem vlastnící svoji podložku pod koberec?
Kontaktujte nás a my už  zařídíme kompletní dodání včetně odborné instalace. Vše snadno, kvalitně a se zárukou. Ale pozor !!! Vaše návštěvy Vám budou závidět to dokonalé pohodlí a komfort, které si budete s potěšením užívat. Garantováno!

Kontakty

Vzorky možné prohlédnout
po dohodě na adrese:

Floor-Fitting
Bavorská 14
15500 Praha 5

Spojení:
    Telefon: +420 775 106 107
    E-mail: info@floor-fitting.cz
 

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Jaroslav Sedláček
Adresa: Jiráskova 277, 26223 Jince
IČO: 67740197, DIČ: CZ7507294696
Číslo účtu: 6774067740/2010