https://www.high-endrolex.com/48

https://www.high-endrolex.com/48

Floor-Fitting prodej a instalace podlahových krytin

Vinylové podlahy

Moderní vinylové podlahy jsou již několik let preferovány pro jejich odolnost a věrnost při napodobování materiálů. Jsou dodávány v dílcích, jelikož pro jejich tuhost není možné výroba v rolích. Autentická struktura dřeva či kamene je tak věrohodná že je kolikrát opravdu těžké poznat zdali se jedná o vinyl či pravé dřevo/kámen. Zároveň je dodávání v dílcích předností pro podstatně menší prořez u atypických tvarech místností. Vinylové podlahy jsou na omak pocitově teplejší a tišší, než třeba laminátové podlahy.

Vinylové podlahy vyžadují instalaci na perfektně připravený podklad, který musí být rovný a hladký. Většinou je nutná úprava profesionální podlahářskou stěrkou, včetně přebroušení. Instalace taktéž vyžaduje zkušenosti a pečlivost daného podlaháře. Alternativou pro instalaci vinylových podlah svépomocí je volba vinylové podlahy ve formě plovoucí, s perem a drážkou. Tato varianta je nákladnější, nicméně je možné vinylovou podlahu instalovat a poté v případě potřeby rozebrat a opět instalovat.

Vinylové podlahy Amtico FIRST

Představujeme vám novinku, luxusní vinylové podlahy Amtico First v dílcích, nazývané též LVT – Luxury Vinyl Tiles, od nejstaršího výrobce toho typu podlahovin na světě, společnosti Amtico International Ltd. z Velké Británie. Ta je již více než pět desetiletí hnací silou vývoje a pokroku celosvětového trhu s vinylovými podlahami. Byla založena v roce 1964. Dnes společnost, s více jak 50-letou tradicí, zaujala pozici světového prvenství mezinárodního obchodu s bytovými a komerčními LVT, a to vše s jedinou centrální výrobou v sídle společnosti v Coventry, Velká Británie. Amtico First je základní kolekcí LVT určenou zejména pro oblast bydlení.

Skvělá cenová dostupnost, v kombinaci s praktičností a jednoduchou údržbou, otevírá možnosti použití opravdu všem! To jsou hlavní fakta, proč zvolit britskou kvalitu a její vlastnosti. Produktové portfolio pokračuje kolekcemi Amtico Spacia (0,5 mm nášlapná vrstva s 96 dekory) a vlajkovou lodí - Amtico Signature (1,0 mm nášlapná vrstva se 188 dekory dřeva, kamene a abstraktních vzorů). Dále jsou k dispozici speciální kolekce. Amtico Access a Amtico Click jsou určeny do míst, která vyžadují rychlou instalaci i bez použití lepidla, vč. pokládky na zdvojené podlahy. Amtico Marine se 69 produkty, je určena pro jachty, mariny a námořní plavidla. Sortiment završují excelentní čisticí zóny Amtico Entryway. Trendy a doba se neustále mění, odhodlání investovat do výzkumu, designu a nových technologií však pro Amtico zůstává trvalou konstantou na cestě k úspěchu.

Technické údaje: 
Zátěž: 23/31 
Celková tloušťka: 2 mm 
Tloušťka nášlapné vrstvy: 0,3 mm 
Hmotnost: m2/3,6 kg 
Vhodné na podlahové vytápění: Ano 
Rozměry: 2x185x1220mm 
Zkosené hrany: Ano V4 
Odolnost vůči chemikáliím: Vysoká
Proti skluz R10
Balení: 2,0 m2
 

Kontakty

Vzorky možné prohlédnout
po dohodě na adrese:

Floor-Fitting
Bavorská 14
15500 Praha 5

Spojení:
    Telefon: +420 775 106 107
    E-mail: info@floor-fitting.cz
 

Fakturační údaje:
Jméno firmy: Jaroslav Sedláček
Adresa: Jiráskova 277, 26223 Jince
IČO: 67740197, DIČ: CZ7507294696
Číslo účtu: 6774067740/2010